HomeNesselande INFO nieuws uit Rotterdam NesselandePinkster Art: Beeldende kunst in omgeving Nesselande Pinksterweekend

Pinkster Art: Beeldende kunst in omgeving Nesselande Pinksterweekend

REGIO – Op verschillende plaatsen in de regio is tijdens het Pinksterweekeinde extra aandacht voor beeldende kunst.
In Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen-Moerkapelle en Moordrecht wordt Pinkster Art gehouden. Van 11.00 tot 17.00 uur zijn ateliers open van kunstenaars. Bezoekers zijn op zaterdag 30 mei welkom in Moerkapelle, zondag in Nieuwerkerk en maandag in Moordrecht en Nieuwerkerk. Thema dit jaar is ‘Werk in uitvoering’. Er zijn dus ook kunstwerken te zien, die nog niet af zijn.

Beeldhouwer Wilco van Hoogdalem exposeert op een wel heel bijzondere plek. Bezoekers kunnen hem vinden in de oude steenovens van het Hitlandgebied. In Nieuwkoop begint zaterdag ‘Zomerkunst in Nieuwkoop’. In totaal 26 regionale kunstenaars exposeren om beurten in ’t Regthuys in Nieuwkoop. Zomerkunst duurt nog tot eind augustus.

Filmclub ’t Toverlint uit Nieuwkoop heeft filmpjes gemaakt over de deelnemende kunstenaars. Die zijn onder meer te zien in de expositieruimte en op internet.

BRON: RTV West mei 2009
GELINKT AAN DIT ARTIKEL

Populair