Veel mensen weten niet dat het opvoeden van een hoogbegaafd kind vaak een net iets andere aanpak vergt dan we misschien gewend zijn. Ouders van hoogbegaafde kinderen zijn daarom nog wel eens zoekende naar effectieve manieren voor de omgang met hun kind.
DaVinci
Op donderdag 18 juni 2015 organiseert de Klankbordgroep ‘DaVinci’ van obs Passe-Partout (ouders van hoogbegaafde kinderen) een thema-avond in Nesselande over het opvoeden van hoogbegaafde kinderen. Heb je (vermoedelijk) een hoogbegaafd kind, dan heb je zeker wat aan deze interactieve lezing.
De lezing
De lezing wordt gegeven door Marieke van der Zee, trainer en coach van Buro Mare en schrijfster van
Help! Mijn kind is hoogbegaafd.
Zij geeft op een verfrissende manier inzicht in de denkwijze van een hoogbegaafd kind en de uitdagingen die zowel ouders (of professionals) als de hoogbegaafde kinderen in de praktijk tegenkomen.
Bent u als ouder, grootouder, leraar etc. betrokken bij de opvoeding en begeleiding van een hoogbegaafd kind, dan bent u van harte welkom om deze avond bij te wonen.
Tijdstip: Van 20.00 – 22.00 uur (inloop vanaf 19.30 uur)
Aanmelden: Stuur een mail naar klankborddv@gmail.com
Kosten: 5 euro p.p
Locatie: Openbare basisschool Passe-Partout, Marcel Duchampplein 802, Rotterdam-Nesselande