Om de jaarwisseling rustig te laten verlopen zijn er diverse maatregelen getroffen.
Kerstbomen door de Roteb ophalen: tot en met 13 januari 2006 kunnen bomen naast de containers worden gezet.
Vuurwerkmaatregelen Politie: Het is bij vuurwerk belangrijk om de veiligheid van jezelf en die van anderen goed in de gaten te houden. Er zijn de volgende spelregels:
* Op 31 december mag er geen vuurwerk worden gekocht! Wordt vuurwerk elders gekocht of op andere dagen, dan is dat een strafbaar feit.
* Vuurwerk afsteken: Het vuurwerk mag alleen worden afgestoken op 31 december vanaf 10.00 uur ’s ochtends en tot 1 januari 02.00 uur ’s nachts. Vuurwerk afsteken buiten de toegestane periode betekent overlast voor andere bewoners.
De politie is extra alert op illegaal vuurwerk, illegale vuurwerkverkoop en het vroegtijdig afsteken van vuurwerk. Wanneer deze strafbare feiten worden geconstateerd, wordt proces-verbaal opgemaakt.
Sluiting brievenbussen door TPG Post: Brievenbussen worden op 29 december 2006 na de laatste lichting gesloten. Op 1 januari 2007 worden de brievenbussen uiterlijk om 19.00 uur weer geopend.