Verbindend, charismatisch en toekomstgericht. Dat zijn eigenschappen die wij zoeken in onze nieuwe directeur. Als ervaren directeur heb je goede soft skills, ben je empathisch en heb je een scherp oog voor de kwaliteiten en competenties van je collega’s. Autonomie vind je belangrijk, je geeft het team vrijheid en kunt goed loslaten. Dit betekent dat je niet top-down leidinggeeft, maar juist vertrouwen geeft en er samen voor gaat.
Niet is zo veranderlijk als een dag op een basisschool en daar deins je niet voor terug. Sterker nog, dit geeft je energie! Je bent flexibel en kunt goed omgaan met veranderingen. Je staat stevig in je schoenen. Met jouw ervaring kun je eenvoudig schakelen tussen collega’s die goed weten wat ze willen en ouders die kritisch zijn. Je hebt een duidelijke visie voor ogen én staat open voor de mening van anderen. Zo weet je zeker dat alle neuzen dezelfde kant op staan.
Het Tangram is een daltonschool. De daltonvisie van onze school past bij je. Je bent in staat om deze visie uit te dragen binnen en buiten de school. Heb je een onderwijsachtergrond? Dat is voor ons zeker een pre.
Wat heeft het Tangram jou te bieden?
- Een enthousiast, bevlogen DALTON-team met veel expertise (taal, rekenen, Dalton, gedrag).
- Vernieuwing (proeftuintjes).
- Een professionele laagdrempelige cultuur. We leren van en met elkaar (klassenconsultaties).
- Een grote school in een Vinex-wijk (+/- 750 leerlingen).
- Veel informele/sociale activiteiten (borrelcultuur).
Denk jij nu: dit is de uitdaging waar ik naar op zoek ben!? Solliciteer dan snel!