Dat we binnen zes maanden 119 volgers zouden hebben op www.twitter.com/nesselande hadden wij niet gedacht. Ook de Nesselander goes Sociaal Mediaal!
Het heeft even gerommeld met de server van Nesselande.net in verband met een upgrade van de hostingmachine van AtMost. Ook liet het bloggen naar Twitter kuren zien waarbij er niet werd getwitterd of juist twee of drie maal. Met de ruim 100 volgers en bijna 1000 tweets kunnen wij het invoeren van Twitter op deze portal als een succes benomen. De twitterberichten zijn vooral handig om de site via bijvoorbeeld RSS of de mobiel te volgen.
Qua berichten zullen wij in 2010 de 2000 artikelen halen (= het totaal over een periode van vijf jaar). Qua bezoek zitten wij op 1100-1250 bezoekers per dag waarbij het grootste deel via de zoekmachines binnenkomt. Houd Nesselande.net levendig! Mail je nieuws, video, foto’s en meer naar nesselande@atmost.nl Dank voor jullie interactie!