Gemeente #raad010Zwemtember: veertien keer zwemmen voor de prijs van tien

Zwemtember: veertien keer zwemmen voor de prijs van tien

views
Zwemtember: veertien keer zwemmen voor de prijs van tien
Zwemtember: veertien keer zwemmen voor de prijs van tien

In september extra voordelig het zwembad in: met de actie Zwemtember krijgen bezoekers veertien zwembeurten voor de prijs van tien. De actie loopt van 1 tot en met 30 september 2026 en geldt voor banenzwemmen en vrijzwemmen.

Banen trekken of ontspannen

De actie richt zich op zowel zwemmers die aan hun conditie willen werken als bezoekers die voor ontspanning het water opzoeken. “Banenzwemmen of vrijzwemmen? Jij bepaalt”, staat in de aankondiging.

Zwembeurten langer geldig

De veertien zwembeurten hoeven niet allemaal in september te worden gebruikt. Ze blijven geldig tot en met 31 augustus 2027. Daarmee kunnen deelnemers hun zwembadbezoeken over een langere periode verspreiden.

Meer informatie

Wie gebruik wil maken van de actie, kan in september terecht bij de deelnemende zwembaden. Kijk voor meer informatie over Zwemtember, de deelnemende locaties en de voorwaarden op zwemtember.nl.

 

Het Nesselande nieuws in uw mailbox?