HomeNesselande INFO nieuws uit Rotterdam NesselandeAD.nl:'Van der Kuip zegt ‘nee’ tegen Nesselande'

AD.nl:’Van der Kuip zegt ‘nee’ tegen Nesselande’

BART BOEROP ROTTERDAM Nesselande is er nog altijd niet in geslaagd om een hoofdcoach te strikken voor het komende volleybalseizoen. Met Michiel van der Kuip hoopte de club een goede naam te kunnen presenteren, maar Van der Kuip gaat niet in op de aanbieding van Nesselande.
Vorige week liet Marko Klok al weten geen zin te hebben om Cyprus te verlaten en in Rotterdam coach te worden.

Van der Kuip leek een prima kandidaat voor de vacature. Hij heeft een verleden bij de oorspronkelijk Zevenhuizense club. In 1996 vierde Van der Kuip de landstitel met ZVH, zoals Nesselande toen nog heette. Ervaring als coach in de zaal deed hij op bij de mannen van Martinus.

De toekomst van Van der Kuip ligt echter op het strand. ,,Ik ben fulltime in dienst van de Nevobo voor het beachvolleybal. Daar heb ik het zo naar mijn zin dat ik het niet op wil geven om coach te worden bij Nesselande,’’ zegt Van der Kuip.

De voormalig speler van ZVH was er vroeg bij toen beachvolleybal populair werd. In 1995 greep Van der Kuip met Marko Klok de Europese titel op het strand.

De afgelopen jaren stond Van der Kuip al beachteams bij en in 2007 trad hij in dienst van de Nevobo als trainer van Beach Team Holland.

,,Ik heb een oriënterend gesprek gehad met Nesselande en gezien mijn geschiedenis bij de club had het me leuk geleken, maar ik heb het zo druk met de beachteams. Hoofdcoach word ik zeker niet, maar wellicht is het mogelijk om een paar trainingen per week te verzorgen,’’ aldus Van der Kuip die op het punt staat om af te reizen naar Noorwegen waar in Stavanger eind deze week het WK beachvolleybal begint. De zoektocht van Nesselande naar een coach gaat dus verder.

 
Bron: AD.nl juni 2009

Populair