HomeNesselande INFO nieuws uit Rotterdam NesselandeExtra gratis waterpunt #NesselandeINFO

Extra gratis waterpunt #NesselandeINFO

Kan een afbeelding zijn van parkeermeter

Iedereen kan gratis ‘bijtanken’ bij openbare watertappunten. Om een flesje te vullen tijdens een training, of voor een slok drinkwater als je erlangs loopt. De Loopgroep Nesselande maakt zich samen met NesselandeINFO al jaren sterk voor extra en gratis waterpunten in de wijk Nesselande. 
De gemeente heeft er inmiddels 110 geplaatst verspreid over de hele stad. Zo kunnen inwoners in Nesselande water tappen aan de Kosboulevard, Maltaplein, de Menorcalaan en de Mallorcastraat en zijn er door geheel Prins Alexander meer punten bijgeplaatst. In Nesselande kan zelfs op het strand gratis worden gedoucht.
Een flesje bijvullen bij een watertappunt vermindert zwerfafval en het scheelt in de portemonnee.
Wil je ook een watertappunt in de buurt? Dien een buurtplan in, bel met 14 010 of loop binnen bij het Huis van de Wijk of de Wijkhub.
De gemeente kijkt per plek of het waterpunt er technisch mogelijk is en in hoeverre mensen er gebruik van gaan maken. Naast de gemeentelijke tappunten heeft NS watervoorzieningen op de stations. Ook scholen hebben eigen watertappunten op de pleinen. Lees meer op 🔗 rotterdam.nl/watertappunten.
Redactie
Redactiehttps://www.nesselande.info
Redactie www.nesselande.info / Alle rechten voorbehouden
GELINKT AAN DIT ARTIKEL

Populair