HomeNesselande INFO nieuws uit Rotterdam NesselandeNieuws NesselandeRE:Sound, de Kerk in Nesselande vraagt kleding voor vluchtelingen

RE:Sound, de Kerk in Nesselande vraagt kleding voor vluchtelingen

geloof-475x149

Elke dag zie je het op tv de stroom van vluchtelingen op zoek naar een veilig land, naar een beter leven. Maar er is ook veel weerstand tegen de komst van vluchtelingen. Wat moet je doen? Mag je voor je mening uitkomen? Wil je hier graag antwoorden op krijgen? Kom dan 15 november naar Re:sound. Het thema is RE: “Vluchtelingen de grens bereikt! Het belooft weer een mooie dienst te worden. De spreker: Marien Kollenstaart. De dienst begint om 19:30 uur. Je kan binnenlopen vanaf 19:15. Ook kan je uiteraard daarna gezellig napraten, chillen of lekker iets drinken bij de afterparty! De commissie & band hebben er in ieder geval weer zin in! Misschien is het leuk om een vriend of vriendin mee te nemen! We zien je dan! Locatie: Brede School Nesselande – Robert van ’t Hoffstraat 10 – Rotterdam.

Oproep: kleding voor asielzoekers!

 

Maar het blijft die dienst niet bij woorden alleen. Je kan ook wat doen: één van onze jongeren, Rody van Beek, heeft contact met asielzoekers in een uitzetcentrum. Hij zag met eigen ogen dat ze nauwelijks kleding hebben. Daarom een oproep: duik in je kledingkast (of die van je ouders;) en neem 15 november mee:

  • (spijker)broek (heren/dames)
  • Schoenen (heren/dames)
  • T-shirts (heren/dames)

Het zijn jonge mensen (geen kinderen!), dus geen oubollige of afgedankte meuk. Wat geef jij vanuit jouw hart?

Redactie
Redactiehttps://www.nesselande.info
Redactie www.nesselande.info / Alle rechten voorbehouden
GELINKT AAN DIT ARTIKEL

Populair