HomeGemeente #raad010Vrijwilliger Petra van Heerde van de Avondvierdaagse Nesselande in het zonnetje gezet!...

Vrijwilliger Petra van Heerde van de Avondvierdaagse Nesselande in het zonnetje gezet! @prinsalexander @rotterdam

Een van de eerste edities in Nesselande
Kent u iemand die vrijwilligerswerk doet en in het zonnetje gezet zou moeten worden? Nomineer hem of haar dan voor De Duim ? of High Five?
Antoinette Roetgerink van de gebiedscommissie Prins Alexander zegt:
Vrijwilligers maken de samenleving beter en mooier. Ze zetten zich belangeloos in voor anderen in hun buurt of wijk. De gebiedscommissie en de wijkcomités van Nesselande en Zevenkamp waarderen dit enorm. Om die waardering te tonen is er De Duim. En voor jongeren de High Five.
Petra van Heerde kreeg de waardering vorig jaar. Ze is 18 jaar vrijwilliger bij de Avondvierdaagse Nesselande.
Ik was blij verrast. Een vriendin had me met een smoes naar haar huis gelokt. Ze was wat zenuwachtig wat ik vreemd vond. Tot de bel ging en ik De Duim kreeg. Geweldig.
Iemand nomineren voor één van de vrijwilligersprijzen kan tot 19 november 21. Vul het
aanmeldformulier in op www.rotterdam.nl/prinsalexander. Uit alle genomineerden kiezen de gebiedscommissie en beide wijkcomités wie 7 december een Duim of High Five krijgt.
Redactie
Redactiehttps://www.nesselande.info
Redactie www.nesselande.info / Alle rechten voorbehouden
GELINKT AAN DIT ARTIKEL

Populair