HomeActiviteiten Nieuws NesselandeDOG Ness - Dagopvang voor Honden te Nesselande opent per 1 september...

DOG Ness – Dagopvang voor Honden te Nesselande opent per 1 september 2021

Na vijftien jaar heb ik de kinderopvang omgeruild om mijn droom te realiseren, dit schrijft de eigenaresse van Dog Ness te Nesselande.   

Kleinschalig

Dog Ness is een kleinschalige hondenopvang in huis. De vakbekwaamheid voor honden heeft Rosanna in 2020 behaald en in de zomer van 2021 is de gehele benedenverdieping en tuin ingericht op een kleinschalige opvang voor kleine honden.

Kan een afbeelding zijn van 1 persoon, hond en buitenshuis

Beweging staat bij mij voorop 

Wist u dat de meeste gedragsproblemen bij honden ontstaan door te weinig beweging? Bij DOG Ness krijgt uw hond voldoende beweging op een dag.

Ik maak elke dag een wandeling van 1,5 a 2 uur. Uw hond krijgt alle liefde en aandacht die hij verdient!

Redactie
Redactiehttps://www.nesselande.info
Redactie www.nesselande.info / Alle rechten voorbehouden
GELINKT AAN DIT ARTIKEL

Populair