Wij hebben u al eerder bericht over de Smaakwandeling die op 8 mei 2022 plaatsvond in Nesselande. 12 juni is er eentje bij de buren, in Zevenhuizen. Later dit jaar ook weer rondom de Rottemeren en Zevenhuizerplas.Â
Je kunt al bijna kaarten bestellen voor deze Smaakwandeling in Zevenhuizen juni 2022, via deze site, klik hier.
8 mei 2022 Nesselande Smaakwandeling – Rondje Zevenhuizerplas & Nesselande #7km #plas
Partners met Smaak
Voor de horecalocaties die je tijdens een Smaakwandeling bezoekt hanteren we één simpele regel: iets is pas goed genoeg als we het zelf ook bij een eigen borrel zouden serveren.
Dus zijn we kritisch op smaak en kwaliteit, maar óók op hoe het eruit ziet. De restaurants waar we mee samenwerken leveren stuk voor stuk topkwaliteit. Eerlijk en ambachtelijk. En vooral errug lekker!