HomeActiviteiten Nieuws NesselandeNesselande-Rotterdam in GIDS MOOISTE VINEX-WANDELINGEN

Nesselande-Rotterdam in GIDS MOOISTE VINEX-WANDELINGEN

Vinexwijken. Iedereen vindt er wel iets van. In deze mooie Vinex-wandelgids rekenen stedenbouwkundige Paul Kurstjens en omgevingshistoricus Kees Volkers meedogenloos af met de vooroordelen over de plekken waar niemand ooit dood gevonden zou willen worden. Ontdek dat de Vinex echter, leuker, levendiger en verrassender is dan Marken, Volendam en Bronckhorst bij elkaar. Ook de wijk Rotterdam-Nesselande is opgenomen in de gids en al jaren zeer populair. 

Met de Vinex-wandelingen rekenen stedenbouwkundige Paul Kurstjens en omgevingshistoricus Kees Volkers meedogenloos af met de vooroordelen over de plekken waar niemand ooit dood gevonden zou willen worden. Ontdek in 10 wandelingen dat de Vinex-wijken leuk, levendig en verrassend zijn.

 

 

Vinex

Het Vinexvrouwtje doet daar in deze gids als ervaringsdeskundige met haar columns nog een schepje bovenop: de VINEX leeft! Deze gids wordt mede mogelijk gemaakt door VSBfonds en de Van Eesteren-Fluck & Van Lohuizen Stichting.

Meer info over de gids.

 

Redactie
Redactiehttps://www.nesselande.info
Redactie www.nesselande.info / Alle rechten voorbehouden
GELINKT AAN DIT ARTIKEL

Populair